Yabancı Dil Eğitimi

Anasayfa / Yabancı Dil Eğitimi

MY OWN ENGLISH

     Yabancı dili etkili bir şekilde kullanabilmek için okuma, konuşma, yazma ve dinleme becerilerinin her bir öğrenciye aynı anda kazandırılması önemlidir. Bu doğrultuda ‘My Own English’ sistemi sayesinde her bir öğrencimiz kendi İngilizcesini meydana getirmektedir. Bu sistemle her dönemin sonunda öğrencilerimiz okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin test edildiği online seviye belirleme sınavına katılırlar. Böylelikle dil gelişim takip formlarına her bir öğrencinin dil gelişimleri sistemli bir şekilde işlenerek takip edilir.

     Balgat Seviye Okulları olarak 1. sınıftan 8. sınıfın sonuna kadar uygulanan İngilizce programımız her seviyede birbirini destekleyerek ilerlemektedir. Kurumumuzda İngilizce eğitimi Avrupa Ortak Dil Kriterleri (CEFR) çerçevesine ve Cambridge sınavlarına (STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET) uygun olarak verilmektedir.

ActiveLearn Platformu için tıklayınız.               MyEnglishLab Platformu için tıklayınız.

                

ActiveLearn Platformu - Öğrenci Kullanım Videosu için Tıklayınız.

MyEnglishLab Platformu - Öğrenci Giriş ve Kullanım Kılavuzu için Tıklayınız.

     Küçülen dünyada dilin temel ihtiyaç olduğu farkındalığından hareketle dil eğitimi, alanında uzman öğretmenlerle verilmektedir. Ayrıca yabancı öğretmen takviyesiyle öğrencilerin konuşma yetenekleri geliştirilmektedir. Bilgisayar destekli İngilizce Sınıflarımızda öğrencilerimiz dinleme becerilerini geliştirmektedirler.  
     Öğrencilerimize;
-Okuma
-Yazma
-Konuşma
-Dinleme
becerilerinin kazandırılması hedeflenmektedir.